-3% SMOK RPM Coil 5'li Paket

SMOK RPM Coil 5'li Paket

Smok RPM Coil, Smok markasının en yeni ve gelişmiş özellikler barındıran pod elektronik sigara kitleri için üretilmiş DL ve MTL içim deneyimi sunan yedek bobin başlıklarıdır. RPM Coil ve RPM RBA atomizer başlıkları genel olarak markanın watt çıkış ayarlı pod sigara modellerini desteklediğini söyleyebiliriz.  Bir paket içerisinde 5 adet RPM coil bulunur. RPM RBA Coil paketi içerisinden 1 adet RBA güverte ve ilk Diy sarımı için gerekli parçalar ile yedek parçalar yer almaktadır. SMOK RPM 40 Pod Kit ile de Uyumludur.


RPM RBA Coil

RPM RBA Coil, Smok markasının watt çıkış ayarlama özellikli RPM serisi Pod Elektronik Sigara modelleri olan RPM 40, RPM 80, RPM 80 Pro, Fetch Mini, Fetch Pro, Nord 2 RPM Kartuşu ile uyumlu olarak kullanılabilir yani markanın RPM serisi coili kullanan tüm pod kartuş ve cihazları destekleyen Diy bobin sarımına uygun güverteli bobin kafasıdır. Tek sarım yapılabilir bu güverte sayesinde coil satın almadan kendi tel ve pamuk sarımı ile oluşturduğunuz bobin ile DL ve MTL kullanılan telin direncine bağlı olarak içim yapabilirsiniz.

RPM Coil Özellikleri:
SMOK RPM ve Nord Bobin Serisi Coillerdir.
0.4ohm RPM Hasır Bobin - 25W aralığında kullanılabilir.
0.6ohm RPM Üçlü Bobin - 25W'da
1.0ohm RPM SC Bobin - 14W da kullanılır.
1.2ohm RPM Kuvars Bobin - 12W da kullanımı uygundur.
0.6ohm RPM RBA - henüz daha piyasaya çıkmadı
RPM ve Nord Pod Seçenekleri
Sırasıyla RPM veya Nord Coils ile uyumludur.
SMOK Fetch Mini 40W Pod Sistemiyle Uyumlu
1 paket içerisinde 5 adet RPM Coil bulunur.


Uyumlu Olduğu Cihazlar:

Smok Nord 2

Smok RPM40

Smok Fetch Mini 40W

Smok RPM 80

Smok RPM 80 Pro

Smok Fetch Pro

Smok RPM2 Pod Kit

Smok RPM2S Pod Kit

Smok Nord X Pod Kit

ve Diğer RPM kartuşlu pod sistemler

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

1. Siparişim Ne Zaman Kargolanır ? 

Cevap: Siparişiniz ödemesi hafta İçi saat 14:00'e kadar yapıldı ise aynı gün kesinlikle kargolanır. Cumartesi günü saat. Cumartesi günü 13:00 'a kadar aynı gün kargolanır. 13:00 den sonra gelen siparişler pazartesi günü kargolanır.

Not: Pazartesi günü haftabaşı olması sebebiyle yoğunluk olacağından hem stok güncelleme hemde hızlı kargo çıkışı yapabilmemiz için hafta sonundan siparişlerinizi veriniz.

2. Siparişim'in hazırlandığı ve Kargolandığı bilgisi tarafıma iletilecek mi?

Cevap: Siparişlerin genel olarak akşam 14: 00 den sonra sipariş oluşturulup ödemesi yapıldıysa ertesi gün sabah 10 civarında ödeme kontrolü hesaplar kontrol edilerek yapılır ve sipariş durumu ödemesi alındı hazırlanacak durumuna çekilir. Sipariş durumları müşterilerimize mail ile bildirilir. Ayrıca Kargo takip numaraları SMS ile MNG Kargo tarafından aynı günün akşamında hafta içi 16:00 ile 17: 30 arası, Cumartesi günleri 16:00 ile 17:30 arası müşterilerimize iletilir. Ektra olarak kargo takip nosunu WhatssApp dan saat 20: 00 de isteyebilirsiniz.

3. Hangi kargo şirketi ile gelecek? Hangi şehirden yola çıkacak? Kargo Ücreti ne Kadar?

Cevap: Kargo ulaşım hızı ve kalitesi açısından sadece MNG Kargo ile gönderim sağlıyoruz ve kargolar İstanbul Avrupa yakasından gönderiliyor. Kargo ücreti Türkiye'nin her yerine sabit 30 TL'dir. Müşteri ödemeyi yaparken kargo ücreti dahil gönderir kargoyu ödediği için kargo gelince kargo ücreti ödemez. 400 TL ve üzeri ürün alımında KARGO BEDAVA !!!

4. Elektronik Sigara Ürünleriniz Orjinal mi? Garantili Mi?

Cevap: Ürünlerimizin hepsi orjinaldir ve orjinallik konusunda sorgusuz iade garantilidir. Bu bizimle yapmış olduğunuz alışveriş garantisidir.  Sadece Orjinal kapalı kutu göndereceğimizin garantisidir. Resmi üretici tarafından bir çok ürünün orjinalliğini kontrol edebilmeniz için serial ve QR kod taraması paketler üzerinde mevcuttur. Ürünlerin Türkiye de garantisi geçmediğinden dolayı sonradan bozulmalara karşı iade ve değişim yapamıyoruz. İlk kez paket açılımlarında video çekerek kontrollerinizi paketi açarken başlatmanız ve test süresince kesintisiz video kayıt etmeniz ve bu durumda olası sorunlu ürün bilgisini bize ispatlamanız koşuluyla iade ve değişim yapılabilmektedir.

5. Elektronik Sigara Likiti, Elektronik Sigara Pili veya Başka Bişey hediyeniz varmı? Pazarlık Varmı?

Cevap: Sadece satın aldığınız ürün orjinal kapalı kutu olarak gönderilir. Harici olarak hiçbir hediyemiz yoktur. Mantıklı olalım pil'in adet fiyatı şuanda güncel 50 lira. En Kötü likit 35 lira şimdi kimse ne oldu belli bir ürünü hediye etmez bu fiyatlardaki. Ben 200 liralık ürüne 210 lira yazmam 320 yazarım herşey hediye ederim hediye anlayışınız ile ilgili bir durum dürüst ticarette zaten standartlar bilinçili bir müşteri için yeter de artar bile. Likit hediye etmiyoruz çünkü... Şişik fiyatlarımız yok. Çünkü merdiven altı diye tabir edilen tanesinin gelişi 3 lira bile olmayan likitleri satmıyoruz, hediye etmiyoruz ve kullanılmasını uygun bulmuyoruz !!! Çünkü Pod Elektronik Sigara alana pod kartuşunu yakacak ne olduğu belli olmayan VG oranı yüksek coil ve pod kartuşu 2 günde çöp eden likitleri bırakın premium likit de olsa VG oranı yüksek likitleri MTL içim yapan pod sistem kullanıcılarının almaması konusunda devamlı uyarıyoruz. 3 liralık ne olduğu belli olmayan likit yüzünden 100 lira verdiğiniz coili 10 da 1 oranda kullandırıp müşteri memnuniyeti adı altında coil satışında o hediye likitin tutarını kat kat çıkarmayı etik bulmuyoruz.

6. Satış Biçimleriniz Neler?

Cevap: Sadece Havale / EFT ödemeli satış yapılır. Sadece siteden sipariş alınır. Telefon araması veya mesaj ile sipariş alınmaz.

7. Sipariş tamamladım ve ödemesini yaptım ayrıca birşey yapmama gerek var mı? Siparişimin Durumunu nasıl kontrol edeceğim?

Cevap: Siparişinizi ödeme talimatlarına göre yaptıysanız (ödeme açıklamasına sadece sipariş numaranızı yazıp kargo dahil toplam tutarı ödüyorsunuz). ve siparişi tamamladıysanız bize herhangi bir dekont veya bilgi vermenize gerek yok. Biz saat 09:00 - 16:00 saatleri arasında sürekli olarak belirli aralıklarla sipariş ve ödemeleri kontrol ederek sipariş durumlarını güncelliyoruz. Sipariş durumları size mail olarak gönderiliyor.

Siparişiniz ile ilgili durum güncellemeleri şu şekilde; İlk sipariş durumu ödeme kontrolü yapılacaktır. Siparişinizin durumu bu ise ödemenizi kontrol edeceğiz ödeme yapılmışsa ve biz bunu görüp teyit ettiysek size Ödemesi alındı hazırlanacak durumuna siparişinizin durumunu çekiyoruz. Tarafınıza ödemesinin onaylandığı hazırlanacağı bilgi maili ve müşteri panelinizden ulaştırılıyor. Son aşama HAZIRLANDI durumu ile ilgili mail otomatik olarak gönderilir. Günün siparişlerinin tamamı kargoya verildikten sonra akşama doğru kargo firması tarafından SMS ile kargo takip numaranız iletilir.

8. Stok durumları güncel mi?

Cevap: Stoklarımız Günceldir. Stok durumu ön sipariş olan ürün ilanları daha sonra gelebilecek ürünlerdir. Tükendi durumunda olan ilanlarımızdaki ürünler çok ekstra bir durum olmadıkça satışını bitirdiğimiz ürünlerdir. Ön sipariş almıyoruz devamlı stoklar güncellediği için ve çok çeşitlilik olması sebebi ile ön sipariş durum bilgisi kullanıyoruz. Ön sipariş yazan ürünleri whatsappdan sorup stok bilgisi hakkında hızlı bilgi alabilirsiniz.

9. Nasıl Güvenebilirim ?

Cevap: Buhar Adam sitelerimiz'in linkleri hakkımızda bölümünde paylaşılmıştır. Kısa bir zaman ayırararak sitelerimiz ile ilgili google da bir araştırma yapabilirsiniz. Tüm sitelerimiz ile ilgili herhangi bir olumsuz yorum veya şikayet bulmayacağınızı garanti ediyoruz. sikayetvar gibi popüler şikayet sitelerinde herhangi bir şikayetimiz bulunmamaktadır ve %100 müşteri memnuniyetinin sağlandığı tek siteyiz araştırmanızı yapabilirsiniz. Diyeceksiniz belki siteyi dün açtın nereden bileceğim bunun da cevabı basit tüm sitelerimiz en az 2 seneliktir domain araştırması yapabilirsiniz. X bir domain den yönlendirme vs işlemler uygulanmaz stabil sade özgün içerikli uzun zamanlar devamlı günceliz.

En Önemlisi de diğer satış sitelerimizi gizlemek zorunda olmayışımız açık açık tüm sitelerimizde sitelerimizi tanıtıyor oluşumuz. Mail ve WhatsApp dan kargo takibi gönderilirken tüm linklerimiz ile birlikte takip numarası yolluyoruz.

10. Fiyatlarınız diğer sitelerden ucuz sebebi nedir?

Cevap: Elektronik Sigara, Coil, Pod Kartuş ve Likit ve Salt Likit Fiyatlarımızın ucuz olma sebebi direkt tedarikciyiz. Sadece havale / EFT ile satış yapıyoruz. Kapıda ödeme sistemi ile satış yapan herhangi bir sitenin aylık %30 gibi bir kargo iadesi gelme durumu vardır bu giderleri satıcı kendisi cebinden karşılamayacağından iade gelen kargo ücretleri kargonun giderken ki kargo ücreti kapıda hizmeti bedeli ve ürünlerin kargoda bozulma gibi süreçlerdeki fiyat zararlarını ürün fiyatlarına yansıtmak zorunda kalmıyoruz. Aracı tedarikciden alarak satış yapmıyoruz direkt stoktan gönderiyoruz herhangi bir komisyon giderimiz bulunmuyor. Elektronik Sigara Ürünleri %100 orjinaldir ve bu konuda sorgusuz iade garantilidir.

Coil veya Pod Kartuş Direnç Seçim Aracı

Kullandığınız likite göre veya kullandığınız cihaz bobin direncine göre uyarlanmıştır.

Coil veya pod Kartuşlarınız üzerinde yazan bobin direnci 0.15ohm den 0.6 ohm ye kadar aralıkta bir direnç ise normal nikotinli likit (0mg, 3mg, 6mg ve 9mg) kullanabilirsiniz. 

Coil veya Pod Kartuşunuzun üzerinde yazan bobin direnci 0.6ohm de 1.8ohm ye kadar aralıkta bir direnç ise MTL Likit (9mg,12mg, 24mg veya 48mg) Salt Likit ise 20mg, 30mg, 35mg, 48mg veya 50mg nikotinli likit kullanabilirsiniz.

Mesh Coil Nedir? Geleneksel pamuklu coillerin içerisine tel ızgara yerleştirilmiş coil çeşitleridir. Bu tel ızgara pamuğa verilen ısı miktarını pamuğun her bir noktasına aynı oranda vermeyi ve aynı oranda soğumasını amaçlar.

DC Coil Nedir? Telin direnç kazandırılması için doğrudan bobinaj şeklinde sarılması ve pamukla hazırlanmasıdır. Bir ucu artı kutupda bir ucu da eksi kutupda bağlıdır.

Regular (Normal) Coil Nedir, Standart düzen tel bobin ortasından pamuk geçer ve pamuğu çevreleyen tel ile pamuğun ısınması sağlanır.

Ceramic Coil Nedir ? e-sigara coil teli oksidasyonu önlemek için ve uzun ömürlülüğü arttırmak için coil ile pamuk arasında bariyer görevi gören seramik kaplama tasarımı ile hazırlanmış coillerdir. Kısaca normal coil veya mesh coillerden farkı pamuk ile tel bobin arasında seramik bir kaplama kaplı olmasıdır.

Daha Fazla Bilgi İçin Coil Seçimi Yapmak Adlı Blog Yazımıza Göz Atınız

SMOK RPM Coil 5'li Paket

  • Marka: Smok
  • Ürün Kodu: rpm-coil
  • Stok Durumu: Stokta var
  • 380,00TL
  • 370,00TL

Mevcut Seçenekler:

Urun Sayfasina Git
123456Elektronik Sigara789