Hakkımızda

Buhar Adam Hakkımızda

Buhar Adam ile %100 müşteri memnuniyetini amaç edinerek başladığımız bu yolda herkesin sağlıklı bir şekilde sigarayı bırakmak için kullanacağı elektronik sigara Buhar Adam E-Sigara için en kaliteli E Sigara ve Elektronik Sigara E Likit Sıvısının satışını sağlamak. E Sigara Kullanıcılarına orijinal ürünlerle en kısa sürede en uygun fiyatlarla satışını sağlamaktır.
Buhar Adam sitemizde tüm popüler marka elektronik sigara cihazlar (SMOKVAPORESSO ve bir çok e-sigara markasıE-SİGARA yedek parçaları (AtomizerCoilSarım TelleriPamuklarPillerŞarj Aletleri) ve bir çok likit Markasını %100 orijinal olarak iade garantili satıyoruz. Satışını yapmış olduğumuz bazı likit markaları One Hit WonderDinner LadyFive PawnsNasty JuiceBig Boss ve daha fazlası Buhar Adam den en uygun fiyatlarla en kısa sürede en kaliteli E Sigara ve IQOS ürünlerini kapınıza kadar ulaştırıyoruz.
Güvence Hakkında
Uzun Zamandır faaliyette olan elektronik sigara satış sitelerimiz hakkında kesinlikle olumsuz yorum veya şikayet bulamazsınız önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. En uygun fiyatlarla %100 Orijinal elektronik sigara ürünlerini müşterilerimiz ile buluşturmak için elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz.
Misyonumuz
Elektronik Sigara ile Kolay ve Sağlıklı bir şekilde sigarayı bıraktırmak ve E Sigara alanında ismimizi doğru düzgün kaliteli bir şekilde büyüyerek devamını sağlamak.
Vizyonumuz
Güncel Yurt içi ve Yurt Dışı Tütünlü sigara bıraktırma ürünlerini yakından takip ederek en uygun fiyatlarla sitemiz takipçileri ile buluşturmak.
Ekibimiz
Elektronik sigara toptan ve perakende satış yapan grup ve çalışanlarımız
Aroma toptan ve perakende satış yapan grup ve çalışanlarımız
E-Sigara Likit toptan ve perakende satış yapan grup ve çalışanlarımız.
Farkımız
Müşteri veya müşteri adaylarına data kullanarak sürekli sms, Whatsapp mesajı veya mail göndererek rahatsız etmiyoruz. 
Güncel stoklar ile doğru ürünü, doğru renkte, doğru düzgün şekilde aynı gün kargo yaparak gönderiyoruz.
En iyi ihtimalle son dakika müşteriye şu kalmamış şu var şu da aynı gibi şeylerle teklifler de bulunmuyoruz.
Kesinlikle replica, sahte, Clon ürün satmıyoruz. Her ürün %100 orjinal.
Güncel fiyatlarla en uygun fiyata e sigara, likit, coil ve pod kartuş ürünlerini satışını yapıyoruz.

Buharadam.shop Qr Kod

123456Elektronik Sigara789