Buhar Adam'da Yorum Yazan Kazanıyor

Buhar Adam'da Yorum Yazan Kazanıyor

Buhar Adam Yorum Yap Kazan, Müşteri deneyimlerimizi önemsiyoruz... 10000 den fazla müşterimiz 8 tane elektronik sigara ve likit satış sitemiz ile satışını yaptığımız tüm ürünlerin arkasındayız ve müşterilerimizin olumlu veya olumsuz her yorumunu daha sonra bizden alışveriş yapacak olan müşteri adaylarımıza yol göstermesi açısından güzel bir yol olduğunu düşünüyoruz. Yanlış duymadınız alışveriş aşamasında satın aldığınız ürünler ile ilgili, hizmet anlayışımız ile ilgili, kargo aşaması, paketleme, alışveriş sonrası destek daha bir çok konuda görüş ve düşüncelerinizi satın almış olduğunuz ürünleri sitemizde yorumlayın her toplam 150 TL tutarına eşit alışverişiniz de bizden 5 TL indirim kazanın. Yorum hakkı kazanmak için ürünü satın almak ve teslim almak şartımızdır. Ürünü teslim almadan önce yorum yapılması yanlış yönlendirme olacağından istisna dahi kabul edilemez. Olumlu veya olumsuz her yorum için şartlarımız geçerlidir. Yorum için talep etmeniz gerekmektedir biz yorumları takip edemeyeceğimiz için yorumunuzu resim çekerek Whatsapp üzerinden bize bildirmeniz durumunda 5 TL indirim bir sonraki alışverişinizde uygulanır. Uygulamanın rağbet görmesi sonucunda diğer sitelerimiz de de bu şekilde bir kampanya yapacağız. 
Buhar Adam
güvencesi ile
Elektronik Sigara ve Likit ürünleri alanlar kazanıyor. Kampanya tarihi sınırı yoktur devamlı ve süresizdir.

Önemli: Forum veya İnternet Sitesinde Linkimiz ile beraber yorum yazan (link çalışıyor olmalı) 15 TL indirim kazanıyor. İnternet Sitesi veya Forum sitesinde sitemiz ile ilgili Blog, ürün tanıtım, veya başlık açan kullanıcılar 30 TL koşulsuz indirim kazanıyor. İçeriklerle ilgili link paylaşımlarını WhatsApp iletişim den gönderip hemen indirimlerinizi alabilirsiniz. Her üründe koşulsuz geçerlidir.
Müşterilerimiz daha sonraki alışverişinde kullanmak üzere kazandığı indirimleri ayrı ayrı veya toplu olarak kullanma hakkına sahiptir. Müşterilerimiz yorum yaparken Ad ve Soyad bildirmek zorundadır. Daha sonraki alışverişlerinde indirimlerini kullanırken bakılacak kriterler Ad Soy ad ve yorum yapılan ürünün kodu eşleşmesidir. Örneğin xyz c4 kodlu ürüne Buhar Adam yorum yaptı ve daha sonraki alışverişinde bundan doğan indirim hakkını kullanmak istiyor yapacağı tek şey ödeme sayfamızdaki Extra bilgi kısmına örnekteki (xyz c4 kodunu ve ad soy adını yazması yeterlidir. Sistem olarak toplam tutarından düşmeyeceğinden müşterilerimiz toplam tutardan indirimlerinden doğan hakların tutarını düşerek ödeme yapabilirler sorularınız için Whats App (0535 659 27 30) iletişimden destek alabilirsiniz. 

3 ve üzeri ürün alımında standart kargo ücretsizdir. Geriye dönük bakiye düşümü yapılmaz. 3 ve üzeri ürün alımında kargonun da dahil olduğu toplam tutarı değil ara toplam tutarını ödemeniz halinde kargonuz ücretsiz olarak gönderilecektir.

Önemli: Yorum yaparak ücretsiz kargo hakkı kazanmak isteyen kullanıcılar talimatlara uygulamalıdırlar ve en az 200 tl alışveriş yapmış olmalıdırlar. Harici durumda taleplere cevap verilmemektedir.

123456Elektronik Sigara789