Ürün İade ve Değişim İşlemleri

Değim işlemini nasıl yapabilirim ?

Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün boyunca değişim talebinde bulabilirsiniz.
Değiştirmek istediğiniz ürün, orijinal kutusunda/paketinde, kullanılmamış, yeniden satılabilir özelliğini yitirmemiş olmalı. Aksi halde talebinize olumsuz cevap verilecektir.
İade ve Değişim işlemlerinde Sürat Kargo anlaşmamızda 24.70 TL kargo parası bizden kestiği için kargo fiyatı o şekilde düşülerek iade veya değişim uygulanmaktadır.
Ürün bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendirilir. Değişiminiz ürün stoklarda mevcut ise size kargolanmaktadır. Ürünün stoklarda olmaması halinde ücret iadeleri gerçekleşir ve size elektronik ortamlardan bilgilendirme yapılır.
Ürünlerinizi, değişim talebinden sonra size bildirilmiş olan kargo numarasıyla ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.
Sıçratma sorunu kullanım hatasıdır, değişim kapsamına girmemektedir.
Atomizer camlarında müşteri kaynaklı yanlış alımlar da değişim kabul edilmemektedir.
Ürünün ilk anda bozuk çıkma durumunda iade şu şekilde kabul edilir ürün alan kişi kargo paketi geldiğinde video çekerek paketi açar kesintisiz video süresince gerekli kontrolleri yapar video akışında sorunu belirtir ise iade veya değişim uygun  görülür. Aksi durumda bozuk olduğu idda edinen ürünün bizim ürünümüz mü olduğunu net olarak emin olamayacağımızdan talepler geri çevrilmektedir.
Çekmiş olduğunuz videolar boşa gitmesin videolarınızı whatsappdan bize gönderin bir sonraki ürün ücretsiz kargo + 5 lira indirimli gelsin !!!

İade işlemini nasıl yapabilirim ?
Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün boyunca iade talebinde bulunabilirsiniz.
İade etmek istediğiniz ürün, orijinal kutusunda/paketinde, kullanılmamış, yeniden satılabilir özelliğini yitirmemiş olmalıdır.
İade edilen ürün, yetkililer tarafından değerlendirilir ve iadeniz gerçekleştiğinde size elektronik ortamlardan bilgilendirme yapılır.
Ürünlerinizi, iade talebinden sonra size bildirilmiş olan kargo numarasıyla ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.
Sıçratma sorunu kullanım hatasıdır, iade kapsamına girmemektedir.

Elektronik Sigara Atomizer camlarında müşteri kaynaklı yanlış alımlar da iade kabul edilmemektedir.
Tüm ürünler %100 orijinal ve orijinallik konusunda sorgusuz iade garantilidir. Ürünler kapalı kutu jelatinlidir. Satın aldığınız ürünün jelatinini açarken kesinti olmadan video çekerek açarsanız iade veya değişim kapsamına girmektedir. Buhar Adam olarak önerimiz size gelen kargoyu açmadan video çekmeye başlamanız ve kontrollerinizi video çekerek kesintisiz şekilde yapmanızdır.

123456Elektronik Sigara789